Je to podvod či ne? Musím se bát registrovat se na seznamku?

V dnešní době na internetu narazíte na různé podvodné stránky, podvodníky a lidi, kteří chtějí ukořistit každou vaší korunu. Ale samozřejmě na internetu najdete i mnoho poctivých a slušných stránek a provozovatelů, kteří se ke svým zákazníkům a potenciálním zákazníkům chovají slušně.

To vše samozřejmě platí i o internetových seznamkách který je v dnešní době opravdu hodně. My osobně na našich projektech dbáme na to aby bylo vše průhledné a dostatečně profesionální a návštěvník a klient se nemusel bát u nás být registrovaný.

Nikdy neprodlužujeme členství automaticky jako někteří naši konkurenti. Nemáme na našich seznamkách podvodné profily a nezasíláme ani žádné interní maily, které by mohli budit dojem že o vás má někdo zájem  a nebyla to pravda. Smazání účtu je u nás také jednoduché a můžete ho sami kdykoli smazat a to bez udání jakéhokoli důvodu.

Samozřejmě určitou nevýhodou z hlediska marketingu může být, že na našich serverech nenajdete 90% žen a sexbomby či porhovězdy či cokoli jiného jak někteří inzerují na svých seznamkách. Většinou je na našich seznamkách více mužů, ale to je celkem jednoduše vysvětlitelné a v dnešní době zcela normální. A to hlavně z toho důvodu , že provozujeme hlavně seznamky s erotickou tématikou a většina žen naopak hledá dlouhodobý vztah, lásku a zase ne hned sex. To e jen jeden z pohledů samozřejmě.

Obrázek však o našich seznamkách si musíte udělat sami , ale můžeme vám garantovat že nikdo vás nebude nutit platit hned členství, ale na vyzkoušení dostanete tzv. TRIAL členství kde si můžete vyzkoušet plnou funkčnost našich seznamek, zjistit jací uživatelé jsou přítomni. A přesto že se po 5-7 dnech přepne členství na FREE, stále budete mít možnost zasílat minimálně 2 zprávy ostatním uživatelům zdarma, můžete využívat většinu funkcí seznamky kromě těch které jsou placené. Placené funkce jsou například neomezené zasílání zpráv ostatním uživatelům, možnost online soukromého chatu s jiným uživatelem ve více jak 3 případech v jednu chvíli a další…

Abychom vám ale dali také nějakou tu radu na co si dát pozor při registraci do seznamky, nebo když budete hledat slušnou seznamku.

  1. není například možné aby na každé seznamce v jednu chvíli bylo jen v České republice online 300 000 lidí a více (to je divné nemyslíte)
  2. dostali jste ihned po registraci maily od hromady lidí aniž by jste vložili fotku a hned se vám nabízejí krásné ženy. To je také divné že?
  3. Pokud při registraci nemáte žádné ověřování emailu, případně fotky a dalšího tak je to taky divné. Protože v dnešní době registrace pouze po emailu, uživatelského jména a zvoleného hesla je také divná. Pokud máte přístup ihned bez ověření minimálně emailu tak je to podezřelé
  4. Fotky stažené z internetu
  5. Mnoho profilů má nahrané sexy fotky
  6. Ve vašem okolí se nachází mnoho etnicky netradičních osob

A mnoho dalšího na co si dát pozor.

Snad vám tento krátký článeček pomohl v rozhodování a trošku otevřel oči v oblasti internetového seznamování.

Máme také heslo : „u nás se nemusíte bát registrovat“